مزایای ثبت نام در وب سایت معلم یک چیست؟

 

1.امکان استفاده از طرح های "آگهی مشترک" :

در زمان هایی که اعلام خواهد شد، مدرسین هر درس و هر رشته، به منظور درج یک آگهی مشترک در روزنامه های دارای آگهی ، مبلغی که اعلام خواهد شد را از طریق وب سایت  و بصورت آنلاین پرداخت می نمایند. بعنوان مثال درج آگهی در قسمت آموزش روزنامه همشهری 21000 تومان می باشد . با فرض اعلام آمادگی 42 مدرس ریاضی، هر مدرس 500 تومان پرداخت می نماید و اگهی مثلا به شرح  "بهترین مدرسین ریاضی تهران و شهرستان ها" در روزنامه درج می شود. هر دانش آموز، دانشجو و یا هنرآموزی که به سایت مراجعه می کند با توجه به معیار های خود، مدرسی را بر می گزیند.پس در درج اطلاعات تان حساسیت به خرج دهید.

 

 

2.معرفی فراگیر( دانش آموز، دانشجو، هنرجو و ... ) به صورت مستقیم :

با توجه به تنوع نحو ه ی تبلیغات "معلم یک"، برخی از فراگیرانی که نیاز به مدرس داشته باشند، بصورت مستقیم و تلفتی با "معلم یک" ارتباط برقرار می کنند. ما نیز فراگیران را به صورت مستقیم و تماس تلفنی به شما معرفی خواهیم کرد.

 

 

3."معلم یک" پُلی میان فراگیران و مدرسین :

"معلم یک" تنهاترین، کاملترین و بروزترین وب سایت در زمینه بانک اطلاعات مدرسین خصوصی، غیر خصوصی و آموزشگاه ها  می باشد و با توجه به نمایش اطلاعات کاملی از مدرسین، فراگیران با آرامش خاطر و سنجش معیارهای خود می توانند با مدرسین عضو این وب سایت ارتباط برقرار کنند.

 

 

4. ارائه فضای آموزش جهت تدریس مدرسین "معلم یک"  :

با افزایش تعداد دانش آموزان، دانشجویان و ... اگر نیاز به فضای آموزش داشتید کافیست به ما اطلاع دهید.ما بهترین و مجهز ترین فضاهای آموزشی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

 

5. معرفی مدرسین به آموزشگاه ها :

ما با توجه به نیاز آمورشگاه های رشته های مختلف که نیاز به مدرس دارند، مدرسین "معلم یک" را معرفی خواهیم کرد. قبل از هماهنگی با آمورشگاه ها با مدرسین تماس گرفته خواهد شد.

 

 

6. به اشتراک گزاری اطلاعات و تجارب مدرسین :

مدرسین عضو این وب سایت از قسمت ارتباط با ما می توانند در مورد موضوعات مرتبط مقاله ارسال کنند تا در بخش "مقالات و مطالب مفید" به نام خودشان درج شود.

 

 

7. برگزاری همایش های مرتبط با روش های تدریس  :
برگزاری همایش های مرتبط جهت معرفی جدیدترین و موثر ترین روش های تدریس و دیگر موارد مرتبط توسط برترین محققان و اساتید این رشته. این همایش ها مختص خانواده ی بزرگ مدرسینِ "معلم یک" می باشد.
 

 

8.تبلیغات پیامکی برای شما مدرسین عزیز :

مدرسین عزیز عضو این وب سایت، در صورت نیاز و تمایل می توانند تبلیغات پیامکی خود را به ما بسپارند. این تبلیغات پیامکی می تواند در سطح کشور، شهر و یا منطقه خاصی باشد. قابل ذکر است که تعرفه پیامک برای مدرسین عزیز "معلم یک" حتی از تعرفه پیامک موبایل نیز بسیار کمتر است.

 

 

9. مدرسین عزیز این وبسایت، اگر قصد طراحی وب سایت دارید... :

مدرسین عزیز ، اگر قصد طراحی وب سایت دارید فقط کافیست آدرس و طرح ظاهری مورد نظر خود را به ما اعلام و 24 ساعت صبر کنید!!!! ما با کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت و شرایط اقساط پرداخت وب سایت شما را طراحی خواهیم کرد و با ابزاری که در اختیارتان قرار می دهیم می توانید بدون نیاز به هیچ دانش فنی در زمینه کامپیوتر، وب سایت خود را بروز نمایید!!!!! این ابزار قدرتمند ترین ابزار در ایران و جزء 5 ابزار برتر طراحی وبسایت در دنیا می باشد و به تازگی در جشنواره فاوا موفق به کسب تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر در بخش ارائه خدمات نوین شده است. (این ابزار کاملا ایرانی است!!!!!)

 

 

 

 

اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید، اینجا کلیک کنید